KONST / Litografier / Litografi 7083486

nr 708 3486

Litografi

Amelin, signerad i trycket, 31x23

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 augusti 2011
kl 18:39:44

5/8 23:11:09 1      Vinnande bud